تهران - منطقه ۶
م. جهاد (فاطمی) - خ .جهان مهر -کوچه بوعلی سینا غربی - پ. ۶۱
تلفن
021-88951372-6
ایمیل
info@powercontrol.irپگاه باتری

تولید کننده انواع باتریهای سرب اسیدی

نمایش وب سایت

شرکت پگاه باتری در سال ۱۳۸۷ به منظور تولید باتریهای سرب اسیدی جهت وسائط نقلیه موتوری با ظرفیت اسمی دو میلیون دستگاه باتری در سال جهت تأمین نیاز خودروسازان داخلی ، بازار داخل و صادرات تأسیس و پس از اخذ مجوزهای لازم اسفند ماه سال ۱۳۸۸ عملیات اجرایی آن در شهرک صنعتی خرمدشت واقع در استان قزوین- کیلومتر ۲۵ جاده تاکستان به آوج شروع گردید.
این شرکت در زمینی به مساحت ۸۰۰۰ مترمربع شامل ۴۵۰۰ مترمربع سالنهای تولید- تاسیسات و انبار و همچنین ۸۰۰۰ مترمربع ساختمان اداری شامل واحدهای ستادی و کنترل کیفیت در حال احداث می باشد.
تکنولوژی تولید کارخانه به روز بوده و ماشین آلات آن از کشور ایتالیا در حال تأمین می باشد. شرکت پس از بهره برداری تولیدات خود را تحت لیسانس یک شرکت تولیدکننده باتری در کشور ایتالیا ادامه خواهد داد.
این شرکت از مزیتهای رقابتی قابل ملاحظه ای به شرح:
• تکنولوژی روز
• تولید تحت لیسانس شرکت اروپایی
• دانش فنی روز
• بهره گیری از پرسنل مجرب در صنعت باتری
برخوردار می باشد و لذا پیش بینی می شود در مدت زمان کوتاهی سهم قابل توجه ای از بازار داخلی را از آن خود نماید. ضمن اینکه صادرات بخشی از محصول خود را نیز در برنامه های آینده خود پیش بینی نموده است با توجه به برنامه زمان بندی طرح فوق در ۳ ماهه چهارم سال ۱۳۹۰ به بهره برداری خواهد رسید.دربارهپگاه باتری31
28
1-10